כך האמריקאיים עתידים ללמוד

 

 

ספרי textbooks זמינים בשירות iBooks2

באירוע שקיימה חברת אפל לפני שבוע, הכריזה החברה כי היא תצטרף לשוק ספרי הלימוד האלקטרוניים. 


החברה השיקה את תוכנת ה-iBooks בגרסא החדשה (2.0) ביחד עם פיצ׳ר ה-TextBook אשר בו ניתן יהיה לרכוש ספרי לימוד בכל הנושאים. וכעת, החברה מתכוונת להמציא את הגלגל בשוק ספרי הלימוד. 
אפל מציגה ספרי לימוד אינטראקטיביים, קלים לשימוש ואופציות מובנות בכל ספרי הלימוד כמו לדוגמא, מקור המילים החשובות וכדומה. אפל כבר הוציאה לאור מספר ספרי לימוד אינטראקטיבים אשר עולים כ-14.99$ לכל ספר וזמינים כבר עכשיו להורדה באייפד בגרסא 5 ומעלה.
דוגמא חינמית ומרשימה בשם Life on Earth של E.O. Wilso ניתן למצוא כאן.
 
במסיבת העיתונאים, הציגו את חזון החברה בתחום אשר בתי ספר בהחלט ישמחו לאמץ, ספרים אינטראקטיבים, ללא משקל ״אמיתי״ על הגב וחווית לימוד שונה ובהחלט - מוצלחת יותר. במידה וברשותכם אייפד בגרסא 5 אתם יכולים לעדכן באמצעות האפ - סטור את גרסת ה-iBooks לגרסא העדכנית ולהוריד דוגמאות של ספרי הלימוד האלקטרוניים. 
 
ואיך ניתן לכתוב ספרי לימוד? הפיתרון פשוט. כל מה שאתם צריכים זה מחשב מק עם מערכת ההפעלה העדכנית Lion ואת תוכנת האפ - סטור מותקנת, הורידו את iBooks author ותוכלו לכתוב ספרים כלשהם (ניתן להוסיף קטעי ווידאו, דוגמאות בתלת מימד וכדומה). כל מה שעליכם לעשות זה לחבר את האייפד, ללחוץ על preview, לבחור באייפד שלכם והספר יועבר ישירות אל האייפד שלכם. 
 
בקרוב נפרסם סקירה של הספרים האלקטרוניים כאן באתר.